Bu Yaz Nasıl Geçecek? (Çok Gizli Bilgi)


Herkese merhaba. Biliyorsunuz ben kahvaltıyı Paris’te yapıp akşam yemeğini Bahamalar’da yiyen ve buna uygun olarak halktan kopuk elit hayat yaşayan monşer bi insanım; akrabalarımı bile tanımıyorum, onlara soğuk davranıyorum. Bu yakınlarımdan biri de NASA Genel Merkezi’nin çay ocağında çalışan dayıoğlum Himmet (aynı Kılıçdaroğlu gibi elit olduğum için Himmet’e bula bula bu işi bulabildim, oysa Himmet’in 20 yıllık hayvanat bahçesi tecrübesi var ve pekala NASA’ya genel müdür olabilirdi).

Neyse konu bu değil. Himmet geçen gün benim bütün elitliğime rağmen sağ olsun telefon etti, ve bana NASA mevsimlik tahmincilerinin gizli toplantısının bitimine yakın boşları toplarken kulak misafiri olduğu enteresan bir diyalogdan bahsetti. Himmet bu diyaloğun içinde “Turkey” kelimesinin geçtiğine anası bacısı üzerine yemin ettikten sonra “…. this year… there is no summer … or mummer….” diye bir ifadeyi de işittiğini heyecanla anlattı.

Himmet

NASA koridorları (milyar dolarlık tesisler)

Arkadaşlar eğer Himmet’in duydukları doğruysa bu sene yaz maz olmayacak. Fakat biliyorsunuz artık siyonist ve faizist örgütler işi o kadar azıttılar ki karşılıklı konuşan insanların sözlerine bile montaj uygulayabiliyorlar. Bu da o örgütlerin işi olabilir, yani bizi serin bir yaz beklentisine sokarak Afrika sıcaklarına hazırlıksız yakalanmamızı istiyor olabilirler. Onun için şimdi biz bu “sum/mer mum/mer” gibi ifadelerin hece hece montajlanıp montajlanmadığını öğrenmek üzere Himmet’in işittiklerini bir ses kaydı haline getirip dünyanın en güvenilir kurumu olan TÜBİTAK’a yollamak istiyoruz. Lütfen TÜBİTAK raporu gelmeden eşe dosta yazın serin geçeceğini söylemeyin, bizi zor durumda bırakmayın. Teşekkür ederiz.

Reklam

Bu Yaz Nasıl Geçecek? (Çok Gizli Bilgi)” üzerine 5 düşünce

  1. Burak - 19m Tuzla/İST

    Bugün İspanya, İtalya, Fransa, Almanya gibi kıtanın batısındaki ülkelerde sıcaklıklar yer yer 35 dereceyi geçmiş, bizde ise Güneydoğu ve Güney Ege’deki birkaç merkez dışında sıcaklıklar 30 derecenin altında kalmış. Umarın sıcak taraf bu yaz boyunca hep onlar olur 🙂

    Cevapla
  2. Mehmet Ulu

    Tü-bi-tak ne di-yor-sa doğ-ru-dur…ne-den i-nan-mı-yor-su-nuz…a-çın gö-zü-nü-zü…(Bu cümleler çeşitli zamanlarda muhtelif yerlerde yazdıklarımın hecelerinin birleştirilmesiyle birtakım hainler tarafından oluşturulmuştur.)

    Cevapla

Yorum yazın...

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s