Atış Serbest


Atış Serbest'i RSS ile de takip edebilirsiniz

Blogda yazılan yazılarla doğrudan ilgisi bulunmayan her türlü görüş, açıklama, tahmin, öneri, soru ve eleştirinizi; benle ve diğer okurlarla tartışmak istediğiniz hava/iklim olaylarını bu sayfaya yorum olarak ekleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak yorum yazma kutusuna ulaşabilirsiniz. Birisine cevap yazmak istiyorsanız, lütfen cevabı vermek istediğiniz kişinin yorumunun altındaki “Cevapla” düğmesine tıklayın. Cevabın cevabına tıklayarak devam ederseniz yorumlar sağ tarafa doğru yığılma yapıyor ve okunmaları güç hale geliyor. Eski sayfalara yukarıdaki ana menüde Atış Serbest’in altında beliren Arşiv‘den ulaşabileceğiniz gibi, bu sayfada en altta bulunan yorumun sol altındaki Older Comments (eski yorumlar) düğmesini de kullanabilirsiniz. Geçerli ve sık kontrol ettiğiniz bir e-posta adresi vermeniz, şayet daha sonra iletişim kurmamız gerekirse işimizi kolaylaştıracaktır. Teşekkürler.

(Meşhur İngiliz ‘weatherman’ Michael Fish, kariyerinin doruğundayken).

4.950 Responses to Atış Serbest

 1. İSTANBUL Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Kadir Topbaş, İstanbul’da hava durumuyla ilgili uyarılarda bulunan Topbaş, “Meteorolojik uyarılara göre bu gece, sabah yağış olabilir. Vatandaşlarımızın meteorolojik gelişmelere dikkat etmesi, uyarılara hassasiyet göstermesi, mümkün mertebe toplu araçları kullanması tavsiye ediliyor. Nem oranı aniden soğuyarak buza dönüşüp dolu olabilir’ deniyor” dedi.

  Abartıya bak görende kasırga, tropikal siklon geliyor zannedecek, Alt tarafı yaz yağmuru yağacak. O değil de sanki toplu taşıma yağmurda çalışıyormuş gibi, özel araçları kullanmayın diyor. 😀

 2. Yazın 3. kuvvetli sistemi geliyor, özellikle batı karadeniz etkilenecek gibi gözüküyor. Umarım batılar istanbula da fazla yapar.

 3. MehmetEren (Kemerburgaz/İST, 138m) dedi ki:

  Selamlar,
  21-22-23 Eylül sistemi sanki tipik bir karayelli sistemi gibi gözüküyor. Aşırı yağışlar deniz etkisi ile karayelli sisteminde yağışlar batı karadeniz de toplanıyor. Modeller bu durumda hemfikir gibi.
  Sizin fikirleriniz nedir?
  Teşekkürler,


  https://polldaddy.com/js/rating/rating.js

 4. https://orhancabarov.files.wordpress.com/2017/08/mt8_istanbul_ens1.png
  22-23 ağustos gibi serinleme ve yağmur var, arkasından sağlam bir sıcak hava dalgası gelicek gibi. Tatile gidecekler için ve yağmur bekleyenler için iyi haber. Tabi bu istanbul diyagramı diğer bölgelere muhtemelen sadece sıcak gelicek. 😀


  https://polldaddy.com/js/rating/rating.js

Yorum yazın...

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s