Blogda Yenilikler


Üst menüde, sondan ikinci sırada Derslik diye bir sekme göreceksiniz. Burayı zaman buldukça, bilgilendirici sabit sayfalarla zenginleştireceğim.

Derslik‘te şimdilik, belirli sorulara cevap niteliğindeki yazı ve yorumlara bağlantılar içeren Sorular – Cevaplar, ve sağ sütunda verdiğim bazı linklerin açıklamalarını yazdığım Sağ Sütun Bağlantıları isimli iki bölüm var.

Neyse, ben teze döneyim. Kayda değer bir şeyler olursa Atış Serbest‘e yazmayı unutmayın. Kalın sağlıcakla.

Reklam

Blogda Yenilikler” üzerine 3 düşünce

  1. bulut75

    Vallahi üstad bu derslik meselesi süper olmuş. Ne arasak var. Neyi merak ediyorsak cevabı var. Hem de öyle ki; sanki bizlerin neleri merak ettiği konuları bizzat biliyormuşsun, içinden hissediyormuşsun gibi nokta atışları yapmışsın. Sorular-cevaplar bölümü ayrı bir şaheser, sağ sütun bağlantıları ayrı bir şaheser. Senin derslik’in, Arif abinin eğitici tahmin dersleri, EFSANE-SEMİH’in kış ile ilgili, hava tahmin ile ilgili bilgilendirici yazıları, karcıhakan bir tarafta, prince bir tarafta etrafımız bize bilgi aktaranlarla dolu. Sanki bu sıralar, biz meteoroloji meraklılarına, hava aşıklarına özel bir hizmet var. Meteoroloji bilgisi deryasındayız sanki. Allah sizlerden razı olsun. İyi ki varsınız.

    Cevapla

Yorum yazın...

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s