BAYRAM HAVASI


İstanbul için Bayram havası…

METEOGEO

Merhaba. 4 günlük Kurban Bayramı’nın ilk günü olan Salı günü havanın en açık olacağı gün olacak. Sabah saatlerinde görülecek pus öğlene doğru dağılacak ve hava açacak. Sıcaklık fazla yüksek değil, en fazla 20 dereceye kadar ulaşabilecek. Ancak sahillerde 1-2 derece daha düşük olabilir. Akşama doğru ise sıcaklıklar 14-15 derecelere gerileyecek. Gün içinde rüzgar çok hafif esecek.

Bayramın 2. günü ise bulutlanma artmaya başlayacak. Akşam saatlerine doğru ise hafif yağış görülebilir. Sıcaklıklar ilk güne oranla 2 derece artacak. Güney sahillerinde ise daha düşük değerlerde seyredecek. İç kesimlerde 23 dereceye yaklaşacak sıcaklıklar güneyde 20 dereceyi aşamayacak. Rüzgar ise güney yönlerden yine hafif esecek. Gece saatlerinde sıcaklık 16 dereceye inecek.

Bayramın 3. günü günboyu yağış etkili olacak. Yağış özellikle sabah saatlerinde kuvvetli yağabilir. Sıcaklık öğle saatlerinde en fazla 17 dereceye kadar çıkabilecek. Gece saatlerinde lodos yönlü esecek kuvvetli rüzgar öğleye doğru kuzeyli yönlere dönecek. Özellikle kuzey sahillerinde akşam saatlerinde karayel yönlü rüzgar çok…

View original post 74 kelime daha

Reklamlar
Bu yazı Türkiye'nin Havası ve İklimi içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yorum yazın...

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s