Kestane Kebap Acele Cevap


Size en yakın gelen seçeneği işaretledikten sonra “Vote” düğmesine basıyorsunuz. İki soru var, istediğiniz sorudan başlayabilirsiniz.

***

Kestane Kebap Acele Cevap” üzerine 9 düşünce

 1. Santiago (Florya - IST / 47m)

  Verilecek hizmet sadece ayrıntılı tahminle sınırlı kalmamalı diye düşünüyorum. Sonuçta burayı takip edenlerin çoğu az çok ertesi gün havanın nasıl olacağını kestiriyordur.

  Mesela şöyle olabilir, ücretli üye olanlar daha fazla başlık görebilir, kısa ve uzun vadeli tahminler ücretli üyeliği olanlara sürekli olarak e-posta ve sms yolu ile bildirilebilir, oturduğu semtin hava durumu ayrıntılı olarak her gün gönderilebilir vesaire..

  Cevapla
    1. Çerkez ( Çanakkale 2m)

     Ben şahsi olarak zaten bu sirketleşme olayının ilerleyen yıllarda kendiliğinden olacağını düşünüyorum bu yılki tahminler ortada ve bu tahminlerdeki başarı ortalamasıda hersene artarak devam etmekte bizim ülkemizde bulunan devletin meteoroloji mühendisleri ve kurumuda böyle giderse zaten otomatikman bu şirketleşme olayı gerçekleşmesi kaçınılmaz. Bu arada ben 9 lira veririm dedim Ozan 10 tl deseydin veremezdim 🙂

     Cevapla
 2. Alper Soylu

  Aylık sistem yerine, android ios için ücretli program da düşünebilir. Benimkisi naçizane öneri. Öbür türlü tek başına çalışan kişinin şirketin masraflarını aylık 4 TL lik aylık bedelle karşılayabilmesi için ortalama 100, bir asgari ücretle çalışan ile 400-500, iki ve üstü içinde x400 üyeye ihtiyaç bulunmakta. Kar edilmesi planlanıyorsa da bu üye sayılarına, hedeflenen kar /4 adet daha üyenin katılımı gerekmektedir.

  Cevapla
 3. Burak - Tuzla/18m

  Ben 4TL dedim, Türkiye gibi insanların büyük bir kısmının para sıkıntısı çektiği, özellikle hava olaylarına ilgi duyan kitlenin çoğunluğunun genç(dolayısıyla öğrenci ve parasız) olduğu bir ülkede ücretin fazla olmaması gerektiğini düşündüm ve en düşük ücreti işaretledim.Neden “beleşi” işaretlemedin derseniz sonuçta ortada bir şirket var para lazım sermaye için.Ama bilgilerin bir kısmını paylaşırsınız daha ayrıntılı bilgileri ise ücretle paylaşırsınız mesela neredeyse tüm meteoroloji sitelerinin yaptığı gibi

  Cevapla

Yorum yazın...

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s