Neşe Doluyor İnsan


Havatrakya

Senelerdir 23 Nisan törenlerinde çocuklarının üşümesinden şikayet eden veliler için güzel haberlerimiz var. Bayramda geride bıraktığımız günlere göre daha ılık bir havayla birlikte pırıl pırıl güneş bizleri bekliyor.

Uzun zamandır sert esen ve sıcaklıkları güneşe rağmen olduğundan daha düşük hissettiren poyraz yarından itibaren (23 Nisan) kuvvetini iyice azaltıyor. Hafta boyunca hafif hafif esecek rüzgar, artacak sıcaklıklardan bunalanlar için arada yelpazelik yapacak. 23 Nisan’da bölgemizin doğusunda ve kuzeyinde Karadeniz kıyılarında sıcaklıklar gündüz saatlerinde 15/18 dereceler arasında seyredecek. Bölgemizin orta ve batı kesimlerinde ise 20 derece civarında ve biraz üzerinde sıcaklıklar bekleniyor. Ancak asıl ısınma yarından sonra başlıyor.

Çarşamba günü (24 Nisan) bölgemizin çoğu yerinde 25 derece sınırı aşılacak. Haftanın ilk günü ile birlikte bize veda eden yağmur bulutları uzun bir tatile çıkıyor. Bölgemizde hafta boyunca önemli bir yağış beklenmiyor. Geçen hafta kış mevsiminden kesitler sunan nisan, bu haftanın ikinci bölümünde ise yaza selam gönderecek. Perşembe gününden itibaren (25 Nisan) sıcaklıklar Trakya’nın…

View original post 127 kelime daha

Yorum yazın...

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s