Ne Güzel


Anadolu platosunda sağanak aktivitesi halen devam. Havanın öğleden sonra patlamadığı yerler kavruluyor.

Bu yazı Türkiye'nin Havası ve İklimi içinde yayınlandı ve , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

5 Responses to Ne Güzel

 1. çihiro dedi ki:

  ozan o kümülonimbusların altında olmak güzelden çok daha öte bir şey. avuç içim kadar yağmur damlaları düştü. ufak dolu taneleri. ve şimşekler tabii ki. ağlayasım geliyor, bazen düşünüyorum gerçekten deli miyim diye 🙂

 2. Cemal dedi ki:

  Gökgürültülü sağanak yağışlarının tam altında kalan şehirlerde sıcaklık inanılmaz düşüyor. Son bir haftadır gözlemlediğim kadarıyla bu şehirlerde yağış esnasında 17-20 derecelerde oldukça serin bir hava yaşanırken, komşu şehirler 30-35 derecelere kadar çıkıyor. Biz İstanbul’lu olarak her yıl olduğu gibi bu öğleden sonraları oluşan yağışları sadece seyrediyoruz. Esasında bu İstanbul şehrinin şansızlığı değil bir bakıma şansı diyebiliriz.Bu metropol aniden bastıran bu kararsızlık yağışlarını kaldıramazdı. İstanbul için en iyi yağış poyrazın Karadeniz üzerinden sürüklediği bulutlardan dökülen alt yapımıza en uygun meşhur çisentili yağmurumuzdur.Sindire sindire yağacak ki dereler taşmasın. Ozan kardeş bu arada İnternette hava olaylarını en doyurucu ve etkileyici sen yorumluyorsun bilmem farkında mısın?

  • havadelisi dedi ki:

   Güzel yorumunuz için teşekkürler Cemal bey. Söyledikleriniz aynen doğru, ekleyecek bir şeyim yok. Övgülerinize de her zaman layık olmaya çalışacağım, eksik olmayın.

Yorum yazın...

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s