Havadelisi.com Günlük İstanbul Hava Tahmini


31 Ekim – 1 Kasım 2016

İstanbul’da da yağmur uzun aralıklarla ve genellikle hafif olacak, Salı günü sağanakların sıklığı ve kuvveti azcık artabilir; Anadolu Yakası yağış bakımından daha şanslı… EN YÜKSEK sıcaklıklar salı günü en ılık semtlerde dahi 10 derece civarını aşamayacak, yani bi ihtimal 11 olur ama ısrar etmeyin 12 olmaz… Orta ve kuzey semtler 8-9 dereceyi geçemeyebilir. Pazartesi pazardan daha soğuk ama salıdan daha ılık olacak.

 

—————–

Her gün saat 18.00’de güncellenen, bir sonraki gün ve önümüzdeki günlerdeki vaziyeti Havadelisi.com dikkati ve üslubu ile siz sayın takipçilerimize ileten “İstanbul hava tahmini”mizi bu sayfadan, ayrıca Facebook ve Twitter sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.

Reklam

Havadelisi.com Günlük İstanbul Hava Tahmini” üzerine 13 düşünce

 1. Enes Bayır

  Hocam akşam saatelerinde cuma yola cıkıcaz şişli civarına maltepeden maltepede ve şişlide yol ve kar kalınlığı tahmininiz nedir sistem boyunca ?

  Cevapla
    1. Emre Gül

     Google reyiz’de kayıtlı google kendi indekslerine bakmak için örnek: site:havadelisi.com şeklinde aratırsanız.Sitenizin google botlarının en son geldiği zaman ki bilgiler kayıtlı oluyor.Bu site çok etkileşimli oldugu için gün aşırı google tarama botları günlük siteyi tarar.Endişelenicek durum yok bence

     Cevapla
  1. Sinan (Bağcılar 90m. Başakşehir 140m.)

   Yuksek basinclar kend gibi yapisti ilikcireyiz ortaya cikti, bunlar hep kötu huylu yuksek basinc lobisinin oyunlari.

   Cevapla

Yorum yazın...

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s