Gezici Hava Durumu Kameraları


Merhaba değerli takipçiler! Bugün sizleri ilginç bir projeden haberdar etmek istiyorum.

Bizler gibi bir hava delisi olan Erhan Bey, aracına taktığı kameraların görüntülerini internetten canlı yayınlıyor. Amacı, şiddetli ve sıradışı hava olaylarını hepimize daha gerçekleşirlerken iletmek, bunu yaparken de ülkemizin bilinen ve bilinmeyen doğal güzelliklerine dikkat çekmek…

Canlı görüntülerin adresi: http://turkiyeninhavasi.net/

Erhan Bey, proje sürecinde birtakım -hem maddi hem manevi- sıkıntılar yaşadığını iletti. Özellikle de görüntülerin canlı yayınlanacağı internet sitesi konusunda kendisine yardımcı (veya sponsor) olabilecek arkadaşlara müteşekkir olacak.

Eğer bu projeye herhangi bir şekilde, maddi veya manevi destek olmak isterseniz, Erhan Bey ile aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bağlantıya geçebilirsiniz:

e-posta: akincilar1667@gmail.com
Tel: 0 537 961 52 48

Reklamlar
Bu yazı Türkiye'nin Havası ve İklimi içinde yayınlandı ve , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

4 Responses to Gezici Hava Durumu Kameraları

  1. Erhan ÇELİK dedi ki:

    Değerli takipçiler merhaba. Günlerim bu muhteşem projeye hazırlanmakla geçiyor. Sizlere yoğun kar yağan yerlerden canlı yayın yapmak için sabırsızlanıyorum ve siz izledikçede çok mutlu olacağım. Çok yakında şu anda bulunduğum Bursa merkez Nilüfer ilçesinden İstanbula hareket etmeyi planlıyorum. İstanbulda birkaç gün kaldıktan sonra sırasıyla Kocaeli Sakarya Düzce Zonguldak Bartından geçip Batı Karadeniz sahil güzergahını izleyerek Sinop Samsun Ordu Giresun Trabzon Rize ye ulaşıp oradan Ovit dağına geçmeyi istiyorum nasipse. Elimdeki imkanlar genişledikçe kameraların ve canlı yayın için gerekli cihazların kalitesinide artırmayı çok istiyorum. Elimden geldiğince geçmişe dönük videolar ve fotoğraflar da yayınlayacağım. Kameraların o anda nerede olduğunu ve daha sonraki günlerde nerelerde olunacağı hakkında bilgiler vermeye tabiiki devam edeceğim. Hoşçakalın. Sağlıkla kalın. Takipte kalın.

  2. Kameranın o anda nerede olduğunu belirten bir yazı da olacak mı?

  3. Bence çok güzel bir olay. Bende hep fırtına avcıları gibi olmak isterdim ama kendime güvenemedim.Umarım yolunuz açık olur da hem siz hemde izleyenler olarak biz mutlu oluruz.

  4. Panaromik tek kamera daha mı pahalıydı acaba ? Benim de pek bilgim yok ama.

Yorum yazın...

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s