Atış Serbest


Atış Serbest'i RSS ile de takip edebilirsiniz

Blogda yazılan yazılarla doğrudan ilgisi bulunmayan her türlü görüş, açıklama, tahmin, öneri, soru ve eleştirinizi; benle ve diğer okurlarla tartışmak istediğiniz hava/iklim olaylarını bu sayfaya yorum olarak ekleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak yorum yazma kutusuna ulaşabilirsiniz. Birisine cevap yazmak istiyorsanız, lütfen cevabı vermek istediğiniz kişinin yorumunun altındaki “Cevapla” düğmesine tıklayın. Cevabın cevabına tıklayarak devam ederseniz yorumlar sağ tarafa doğru yığılma yapıyor ve okunmaları güç hale geliyor. Eski sayfalara yukarıdaki ana menüde Atış Serbest’in altında beliren Arşiv‘den ulaşabileceğiniz gibi, bu sayfada en altta bulunan yorumun sol altındaki Older Comments (eski yorumlar) düğmesini de kullanabilirsiniz. Geçerli ve sık kontrol ettiğiniz bir e-posta adresi vermeniz, şayet daha sonra iletişim kurmamız gerekirse işimizi kolaylaştıracaktır. Teşekkürler.

(Meşhur İngiliz ‘weatherman’ Michael Fish, kariyerinin doruğundayken).

Atış Serbest için 25.589 cevap

  1. 10 gündür modellere bakmıyorum. Çok mutluyum. Tavsiye ederim herkese.
    Bu şarkıyı da çok severim. DEK’li bir günde çekilmiş klibi bence. :D

  2. Ozan hocam ve Santiago; Gfs’nin son çıktısında, 25 Aralık Perşembe günkü gelecek olan sistem kaybolmuş.Soğuk yok iken yağışta yağış da yok.Oysa ki öğlen çıktısında o gün için -7 ve -10’lar Orta ve Doğu Karadeniz kıyılarına kadar ulaşıyordu.Doğu Karadeniz için bu sene kış yok mu acaba ?

    Kaybolan sistemlerle kışın olmayacağı kanısına varamayız. Fakat pozitif AO ve NAO meyili devam ediyor, bu ısrar sürerse Doğu Karadeniz’in boş geçmeyeceği anlamına gelir. – Santiago

  3. Ne gündemimizle, ne de günümüzle ilgisi yok ama, söylemek istedim. 1985 Şubat ayında İstinye Koyu’nun donduğunu biliyor muydunuz?

Yorum yazın...

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s